Kyllingbryst
Én råvare: 100 % kyllingbryst. Frysetørkede godbiter til hund og katt.
100 g · 149 kr 149 kr / 100 g
500 g · 399 kr 79,80 kr / 100 g
Hjem / Godbiter til katt
Se frysetørket kattegodteri av kylling, innmat og fisk. Velg råvaren katten din liker, og start gjerne med 100 g når dere vil prøve en ny smak.
Bestill på nett og betal med faktura. Vi sender faktura på e-post med 20 dagers betalingsfrist. Leveringstid: én uke fra bestilling. Frakt 69 kr – fri frakt fra 599 kr.
Én råvare: 100 % kyllingbryst. Frysetørkede godbiter til hund og katt.
100 g · 149 kr 149 kr / 100 g
500 g · 399 kr 79,80 kr / 100 g
Én råvare: 100 % kyllinghjerter. Frysetørkede godbiter til hund og katt.
100 g · 149 kr 149 kr / 100 g
500 g · 399 kr 79,80 kr / 100 g
Én råvare: 100 % okselever. Frysetørkede godbiter til hund og katt.
100 g · 149 kr 149 kr / 100 g
500 g · 399 kr 79,80 kr / 100 g
Én råvare: 100 % laks. Frysetørkede godbiter til hund og katt.
100 g · 149 kr 149 kr / 100 g
500 g · 399 kr 79,80 kr / 100 g
Én råvare: 100 % torsk. Frysetørkede godbiter til hund og katt.
100 g · 149 kr 149 kr / 100 g
500 g · 399 kr 79,80 kr / 100 g
Foretrekker katten kylling eller fisk? Sammenlign kyllingbryst med laks og torsk. De samme produktene finnes i 100 g og 500 g.
100 g koster 149 kr. En pose på 500 g koster 399 kr, tilsvarende 79,80 kr per 100 g. Prisene gjelder engangskjøp før frakt. Se abonnementsvalg og vilkår på produktsiden.
Hver variant er oppgitt med 100 % av den navngitte råvaren. Du kan sammenligne innholdet uten lange ingredienslister. Les guiden til å velge frysetørkede godbiter.
Nei. Villbitt er godbiter og supplerende fôr. Produktene skal ikke erstatte et komplett måltid.
Handler du også til hund? Se godbiter til hund.