Kyllingbryst
Én råvare: 100 % kyllingbryst. Frysetørkede godbiter til hund og katt.
100 g · 149 kr 149 kr / 100 g
500 g · 399 kr 79,80 kr / 100 g
Hjem / Godbiter til hund
Velg en smak hunden din liker til belønning i hverdagen. Her finner du frysetørkede godbiter til hund av kyllingbryst, kyllinghjerter, okselever, laks og torsk. Hundesnacks med én råvare i hver pose.
Bestill på nett og betal med faktura. Vi sender faktura på e-post med 20 dagers betalingsfrist. Leveringstid: én uke fra bestilling. Frakt 69 kr – fri frakt fra 599 kr.
Én råvare: 100 % kyllingbryst. Frysetørkede godbiter til hund og katt.
100 g · 149 kr 149 kr / 100 g
500 g · 399 kr 79,80 kr / 100 g
Én råvare: 100 % kyllinghjerter. Frysetørkede godbiter til hund og katt.
100 g · 149 kr 149 kr / 100 g
500 g · 399 kr 79,80 kr / 100 g
Én råvare: 100 % okselever. Frysetørkede godbiter til hund og katt.
100 g · 149 kr 149 kr / 100 g
500 g · 399 kr 79,80 kr / 100 g
Én råvare: 100 % laks. Frysetørkede godbiter til hund og katt.
100 g · 149 kr 149 kr / 100 g
500 g · 399 kr 79,80 kr / 100 g
Én råvare: 100 % torsk. Frysetørkede godbiter til hund og katt.
100 g · 149 kr 149 kr / 100 g
500 g · 399 kr 79,80 kr / 100 g
Velg størrelse på belønningen etter hunden og situasjonen. Se ingrediensene på produktsiden, og spør oss om bitstørrelse hvis du trenger særlig små treningsgodbiter.
100 g koster 149 kr. En pose på 500 g koster 399 kr, tilsvarende 79,80 kr per 100 g. Prisene gjelder engangskjøp før frakt. Se abonnementsvalg og vilkår på produktsiden.
Hver variant er oppgitt med 100 % av den navngitte råvaren. Du kan sammenligne innholdet uten lange ingredienslister. Les guiden til å velge frysetørkede godbiter.
Nei. Villbitt er godbiter og supplerende fôr. Produktene skal ikke erstatte et komplett måltid.
Handler du også til katt? Se godbiter til katt.